SERVİS

Erciyes Forklift'e HOŞGELDİNİZ

Forkliftlerin verimli ve uzun ömürlü çalışabilmelerini sağlamak için her şeyden önce kullanılabilir olmaları gerekmektedir. Bu noktada ERCİYES FORKLİFT devreye girerek forkliftlerinize bakım ve onarım desteği sağlar. Uzman ve kalifiye servis teknik personellerimiz, hızlı ve güvenilir bir şekilde servis hizmeti vererek onarımını sağlar.

Filomuzda dünyaca ünlü 20'den fazla kurumsal ve güvenilir forklift markalarının mevcudiyetinin yanı sıra şirketler iş sağlığı ve güvenliği söz konusu olduğunda titiz şekilde çalışan firmamıza sonsuz güven hissetmektedir. Düzenli bakım işletme maliyetlerini azaltırken aynı zamanda da ekipmanlarınızın 2. el satış değerini arttırır. ERCİYES FORKLİFT, tek seferlik onarımlardan tam bakım sözleşmelerine kadar belirli müşteri gereksinimlerine uyacak şekilde mükemmel şekilde uyarlanmış hizmet paketleri sunmaktadır.

Kayseri ve İç Anadolu çapında tanınan firmamız Türkiye'ye açılmayı hedeflemektedir. Kapsamlı servis ağı ile müşterilerimizin her zaman yakınındayız. ERCİYES FORKLİFT, haftanın 7 günü, 24 saat size tam destek sağlar. Bu, forkliftlerinizin ve depo taşıma ekipmanlarınızın verimli bir şekilde çalışmasının ve güvenli kalmasının garantisi olmakla beraber operasyonlarınızın tutarlı bir şekilde uygun maliyetli ve sürdürülebilir olmasını sağlar.

''Her yükün altında biz varız''

DAHA FAZLASI İÇİN...
Erciyes Forklift

FOTO GALERİ

Hotline
TIKLA VE ARA